Pripojení prístroje:

1 – výstup (spínac PNP)
2 – napájení (+)
3 – zem (-)


Doporucené nastavení:

Pomer PWM signálu se nastavuje potenciometrem na celním panelu prístroje. Pomocí dvou 25-ti otáckových trimru lze nastavit pomer PWM signálu pro levou (MIN), resp. pravou (MAX) krajní polohu potenciometru – tj. omezit rozsah regulace PWM signálu. Pred zacátkem nastavování mezí doporucujeme nastavit trimr MIN na co nejmenší hodnotu a trimr MAX na co nejvetší hodnotu (viz též poznámka níže) otácením nastavovacího šroubku – viz obrázek. Uvnitr trimru jsou spojky, které zabranují poškození trimru. Z výrobního závadu jsou trimry nastaveny tak, aby potenciometr práve pokryl celý rozsah regulace, tj. 0 – 100 %. Nastavíme potenciometr na minimální hodnotu (zcela vlevo). Trimrem MIN postupne otácíme ve smeru hodinových rucicek až dosáhneme požadovaného pomeru PWM signálu (napr. požadovaných otácek hydromotoru). Poté nastavíme potenciometr na maximální hodnotu (zcela vpravo). Pozor na uvedení rízeného zarízení do pohybu! Trimrem MAX postupne otácíme proti smeru hodinových rucicek až dosáhneme požadovaného pomeru PWM signálu. Orientacne mužeme pomer PWM signálu sledovat na integrované LED diode.

Poznámky:

- V prípade že nemužeme z technických duvodu výše uvedeným postupem nastavovat maximální hodnotu PWM signálu, nastavíme i trimr MAX na co nejmenší hodnotu otácením šroubku proti smeru hodinových rucicek. Poté nejprve nastavíme max hodnotu pomeru PWM signálu – potenciometr na maximální hodnotu a trimrem otácíme ve smeru hodinových rucicek (pomer PWM se postupne zvyšuje). Následne nastavíme mnimální hodnotu pomeru PWM signálu.
- Pokud se pri nastavování dostaneme do situace, že pomer PWM signálu je vetší na minimální hodnote potenciometru než na maximální (smerem vpravo se snižuje), musíme nastavování zacít od zacátku.
- V prípade problému pri nastavování doporucuje kontrolovat výstupní signál osciloskopem.